Głośniki komputerowe 6W USB AC865B Czarno-niebieskie
Symbol: AC865B
Dostępność: 19 szt.
Cena: 43.20 Cena przed promocją: 48.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: AC865B
Dostępność: 19 szt.
Cena: 43.20 Cena przed promocją: 48.00 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
Głośniki komputerowe 6W USB AC865B czarno-niebieskie
Wysokiej jakości stereofoniczne głośniki do notebooków i komputerów stacjonarnych
Gwarantują czyste i naturalne brzmienie dźwięku. Nowoczesny wygląd sprawia, że doskonale komponują się na biurku z monitorami LED, LCD i innymi akcesoriami. Niebieskie podświetlenie LED nadaje charakteru głośnikom. Współpracują ze wszystkimi komputerami posiadającymi wyjście głośnikowe jack 3.5 i wyjście USB.
Elegancka i nowoczesna, odporna na zarysowania obudowa, kolor głęboka czerń
Model AC865 B wyróżnia najlepsza jakość dźwięku dla głośników w porównaniu do ofert konkurencyjnych. Nowoczesne membrany dają czyste, przyjemne dla ucha brzmienie.
| Informacje o produkcie | |
| Rodzaj | Komputerowe |
| System | 2.0 |
| Przeznaczenie | Muzyka |
| Stacja dokująca | Nie |
| Regulatory | Regulacja poziomu głośności |
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 6 W |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Złącza | 3,5 mm minijack 1 x USB 2.0 |
| Zasilanie | USB 5V |
| Kolor | Niebieski Czarny |
| Oznaczenia | |