Głośnik Victa Elite 202 biały (2szt)
Symbol: Victa Elite 202 white
Dostępność: 3 szt.
Cena: 1022.40 Cena przed promocją: 1136.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: Victa Elite 202 white
Dostępność: 3 szt.
Cena: 1022.40 Cena przed promocją: 1136.00 -10%
Rata 0% już od: / mc
Jeśli szukasz kompaktowego głośnika podstawkowego, 202 jest głośnikiem z wyboru w ofercie Victa Elite. Mniej niż 18 cm szerokości i dobre 29 cm wysokości, oferuje dwudrożny system z 170-milimetrowym głośnikiem niskotonowym i 28-milimetrowym głośnikiem wysokotonowym Fluktus, który akustycznie idealnie pasuje do innych głośników z tej serii. Głośnik niskotonowy posiada solidną stalową koszykówkę oraz 8-krotnie przykręcany ozdobny pierścień. Niezwykle stabilna membrana z długim włóknem pozwala na reprodukcję częstotliwości do 35 Hz. W górę dochodzi do 40 000 Hz dzięki głośnikowi wysokotonowemu Fluktus.
Dostępny w kolorze czarnym i białym, 202 nigdy nie powinien przestać zadziwiać dzięki doskonałej reprodukcji dźwięku w tak kompaktowym formacie. Elegancka obudowa z MDF z charakterystycznymi zaokrąglonymi panelami bocznymi o wielowarstwowej konstrukcji jest idealną bazą roboczą dla zaawansowanych technologicznie przetworników z serii Victa. Gumowe kolce izolują 202 od jego umieszczenia - zapewniając niezmąconą przyjemność z muzyki. Dzięki konstrukcji bass reflex Victa Elite 202 jest pierwszym wyborem dla fanów muzyki z ograniczoną przestrzenią lub świadomym pragnieniem głośnika półkowego.
| Informacje o produkcie | |
| Rodzaj | Kolumny |
| Przeznaczenie | Filmy Muzyka |
| Stacja dokująca | Nie |
| Regulatory | Nie |
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 120 W |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 35 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 40000 Hz |
| Stosunek sygnału do szumu | 89 dB |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Zasilanie | Sieciowe |
| Kolor | Biały |
| Wymiary |
175 x 292 x 225 mm |
| Waga | 4.4 kg |
| Oznaczenia | |