Głośnik Monitor S30 walnut (2sztuki)
Symbol: Magnat Monitor S30 walnut
Dostępność: 1 szt.
Cena: 1053.00 Cena przed promocją: 1170.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: Magnat Monitor S30 walnut
Dostępność: 1 szt.
Cena: 1053.00 Cena przed promocją: 1170.00 -10%
Rata 0% już od: / mc
Głośnik Monitor S30 Walnut (2sztuki)
Potężny głośnik półkowy Magnat Monitor S-Line
| Informacje o produkcie | |
| Rodzaj | Kolumny |
| Przeznaczenie | Gaming Muzyka Filmy Konferencje Nagłośnienie |
| Stacja dokująca | Nie |
| Regulatory | Nie |
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 200 W |
| Stosunek sygnału do szumu | 90 dB |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Zasilanie | Sieciowe |
| Kolor | Orzechowy |
| Wymiary |
215 x 354 x 270 mm |
| Waga | 5.8 kg |
| Oznaczenia | |