Game Dog Calcium + D3 V2 wapń pies 60 tabletek
Dostępność: 30 szt.
Cena: 56.40 Cena przed promocją: 62.67 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 30 szt.
Cena: 56.40 Cena przed promocją: 62.67 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Rasa psa | Każda rasa |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Mocne i zdrowe kości |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Struktura kości |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Silna odporność |
| Bez soi | Tak |
| Bez cukru | Tak |
| Bezglutenowe | Tak |
| Waga produktu | 200 g |
| Rodzaj opakowania | Plastikowy słoik |
| Forma dawkowania | Tabletka |
| Kategoria produktu | Witaminy i odżywki |
| Dodatkowe cechy | Wspomaganie odporności |
| Brak sztucznych barwników | Tak |
| Wielkość rasy | Odpowiednie dla wszystkich ras |
| Klasyfikacja weterynaryjna | Suplement diety |
| Zakres wagowy | 0 g - 200 g |
| Kategoria | Dla psa |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Włókna surowe | 12% |
| Zawartość tłuszczu | 0,5% |
| Popiół surowy | 39% |
| Białko | 67% |
| Szerokość | 100mm |
| Długość | 55mm |
| Wysokość | 55mm |
• Trzymać w miejscu niedostępnym dla dzieci.
• Nie stosować jako zamiennik zbilansowanej diety.
• Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.