GENESIS CHŁODZENIE WODNE HYDRIA 240 ARGB CZARNE
Symbol: NLG-2319
Dostępność: 1 szt.
Cena: 348.52 Cena przed promocją: 387.24 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: NLG-2319
Dostępność: 1 szt.
Cena: 348.52 Cena przed promocją: 387.24 -10%
Rata 0% już od: / mc
| Specyfikacja | |
| Oświetlenie LED | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Liczba wentylatorów | 2 wentylatory |
| Kolor podświetlenia | Wielokolorowy |
| Model | Chłodnica cieczy all-in-one |
| Przeznaczenie | Procesor |
| Szerokość | 340mm |
| Długość | 135mm |
| Wysokość | 225mm |