GEMBIRD STOJAK NA 2 MONITORY (KSZTAŁT PROSTOKĄTNY)
Symbol: MS-TABLE2-01
Dostępność: 19 szt.
Cena: 95.45 Cena przed promocją: 106.06 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: MS-TABLE2-01
Dostępność: 19 szt.
Cena: 95.45 Cena przed promocją: 106.06 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Materiał obudowy | Plastik |
| Materiał obudowy | Stal |
| Materiał obudowy | Drewno |
| Wysokość produktu | 122 mm |
| Szerokość produktu | 260 mm |
| Waga produktu | 2,67 kg |
| Głębokość produktu | 1000 mm |
| Szerokość opakowania | 290 mm |
| Wysokość opakowania | 50 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 3,62 kg |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Głębokość opakowania | 1060 mm |
| Ilość sztuk | 1 |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Certyfikaty zgodności | RoHS |
| Kod produktu celnego (TARIC) | 8302500000 |
| Typ mocowania | Biurko |
| Liczba obsługiwanych wyświetlaczy | 2 |
| Typ montażu | Wolnostojący |
| Maksymalny udźwig | 20 kg |
| Zgodność z zasadami zrównoważonego rozwoju | Tak |
| Szerokość | 50mm |
| Długość | 1055mm |
| Wysokość | 290mm |