GEMBIRD BIURKOWE REGULOWANE RAMIĘ/UCHWYT NA MONITOR 17-32 OBCIĄŻENIE DO 10 KG
Symbol: MA-DA1-04
Dostępność: 2 szt.
Cena: 121.84 Cena przed promocją: 135.38 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: MA-DA1-04
Dostępność: 2 szt.
Cena: 121.84 Cena przed promocją: 135.38 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | RoHS |
| Orientacja | Krajobraz |
| Kolor produktu | Szary |
| Kolor produktu | Czarny |
| Materiał obudowy | Aluminium, Stal |
| Certyfikaty | ISO 9002 |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Waga produktu | 2,72 kg |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Zawartość opakowania | Ramię, torba z narzędziami montażowymi, instrukcja obsługi |
| Liczba ramion | 1 |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85299097 |
| Minimalna wielkość ekranu | 43,2 cm (17") |
| Maksymalny udźwig | 10 kg |
| Minimalny uchwyt VESA | 75 x 75 mm |
| Liczba obsługiwanych wyświetlaczy | 1 |
| Maksymalny uchwyt VESA | 100 x 100 mm |
| Interfejs do montażu panelu | 75 x 75 mm |
| Interfejs do montażu panelu | 100 x 100 mm |
| Typ mocowania | Biurko |
| Maksymalna wielkość ekranu | 81,3 cm (32") |
| Szerokość | 410mm |
| Długość | 110mm |
| Wysokość | 220mm |