Furminator dla psów krótkowłosych - Toy Dog XS
Symbol: FUR151418
Dostępność: 12 szt.
Cena: 86.40 Cena przed promocją: 96.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: FUR151418
Dostępność: 12 szt.
Cena: 86.40 Cena przed promocją: 96.00 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Nadaje się do rodzajów sierści | Sierść krótka |
| Rasa psa | Wszystkie rasy małych psów |
| Kategoria produktu | Furminator |
| Kategoria | Dla psa |
| Zakres wagowy | 0 g - 200 g |
| Waga produktu | 260 g |
| Wysokość produktu | 160 mm |
| Szerokość | 133mm |
| Długość | 54mm |
| Wysokość | 227mm |