DR LUCY ECO ZESTAW SZAMPON+ODŻYWKA ZESTAW SZAMPON+
Symbol: 5905857022951
Dostępność: 8 szt.
Cena: 86.52 Cena przed promocją: 96.13 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 5905857022951
Dostępność: 8 szt.
Cena: 86.52 Cena przed promocją: 96.13 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Wiek pupila | W każdym wieku |
| Kategoria | Dla psa |
| Rodzaj opakowania | Butelka |
| Działanie szamponu | Wygładzający |
| Działanie szamponu | Wzmacniający |
| Działanie szamponu | Odżywiający |
| Kategoria produktu | Szampon |
| Nadaje się do rodzajów sierści | Sierść krótka |
| Zakres wagowy | 201 g - 499 g |
| Waga produktu | 250 g |
| Pojemność | 200 ml |
| Szerokość | 200mm |
| Długość | 60mm |
| Wysokość | 180mm |
• Nie dopuszczać do kontaktu z oczami i błonami śluzowymi.
• Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.