Furminator dla psów krótkowłosych - Large
Symbol: FUR151173
Dostępność: 30 szt.
Cena: 141.32 Cena przed promocją: 157.02 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: FUR151173
Dostępność: 30 szt.
Cena: 141.32 Cena przed promocją: 157.02 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Kategoria | Dla psa |
| Kategoria produktu | Furminator |
| Rasa psa | Wszystkie rasy średnich psów |
| Wielkość rasy | Średnia rasa 10 - 25 kg |
| Zakres wagowy | 201 g - 499 g |
| Nadaje się do rodzajów sierści | Sierść krótka |
| Waga produktu | 420 g |
| Szerokość | 210mm |
| Długość | 170mm |
| Wysokość | 52mm |