FURminator - furminator dla psów długowłosych - M
Symbol: FUR151142
Dostępność: 30 szt.
Cena: 134.63 Cena przed promocją: 149.59 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: FUR151142
Dostępność: 30 szt.
Cena: 134.63 Cena przed promocją: 149.59 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Kategoria | Dla psa |
| Wielkość rasy | Średnia rasa 10 - 25 kg |
| Wiek pupila | W każdym wieku |
| Nadaje się do rodzajów sierści | Sierść długa |
| Kategoria produktu | Furminator |
| Wielkość psa | Średnie (11 - 25 kg) |
| Zakres wagowy | 0 g - 200 g |
| Waga produktu | 350 g |
| Szerokość | 210mm |
| Długość | 135mm |
| Wysokość | 52mm |