Fotel obrotowy Manager 3.3 Black
Symbol: MA-MANAGER 3.3 BLACK
Dostępność: 2 szt.
Cena: 470.01 Cena przed promocją: 522.23 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: MA-MANAGER 3.3 BLACK
Dostępność: 2 szt.
Cena: 470.01 Cena przed promocją: 522.23 -10%
Rata 0% już od: / mc
| Specyfikacja | |
| Bezpieczne w użyciu | Tak |
| Kolor oparcia | Czarny |
| Podnóżek | Nie |
| Możliwośc pochylenia | Tak |
| Kąt pochylenia | 135° |
| Typ oparcia | Oparcie siatkowe |
| Regulowany podłokietnik | Tak |
| Podłokietnik | Tak |
| Materiał siedziska | Tkanina Mesh HD |
| Typ siedziska | Miękkie siedzisko |
| Regulowana wysokość | Tak |
| Regulowany zagłówek | Tak |
| Zagłówek | Tak |
| Rodzaj produktu | Fotel obrotowy |
| Regulowane siedzisko | Tak |
| Dodatkowe informacje | Teleskop gazowy (regulacja dół/góra) |
| Wsparcie lędźwiowe | Tak |
| Ergonomiczna konstrukcja | Tak |
| Kolor siedziska | Czarny |
| Maksymalna waga użytkownika | 130 kg |
| Koła transportowe | Tak |
| Łatwe w obsłudze | Tak |
| Wysokość siedziska (maks.) | 59 cm |
| Głębokość siedziska | 55 cm |
| Wysokość siedziska (min.) | 49 cm |
| Wysokość zagłówka | 17,5 cm |
| Szerokość produktu | 700 mm |
| Wysokość (max.) | 132 cm |
| Wysokość produktu | 1290 mm |
| Wysokość (min) | 110,5 cm |
| Długość podłokietnika | 25 cm |
| Wysokość podłokietnika (maks.) | 36 cm |
| Wysokość podłokietnika (min.) | 26 cm |
| Szerokość zagłówka | 42,5 cm |
| Ilość | 1 szt. |
| Szerokość | 745mm |
| Długość | 295mm |
| Wysokość | 600mm |
• Możliwość przewrócenia się podczas regulacji wysokości.
• Unikaj zbyt intensywnego wahania się na krześle, ponieważ może to prowadzić do upadku.
• Upewnij się, że wszystkie części są dobrze zamontowane przed użyciem krzesła.