Activejet Fotel biurowy z masażem, podgrzewany YK7304 czarny
Symbol: YK7304 CZ
Dostępność: 30 szt.
Cena: 534.24 Cena przed promocją: 593.60 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: YK7304 CZ
Dostępność: 30 szt.
Cena: 534.24 Cena przed promocją: 593.60 -10%
Rata 0% już od: / mc
| Specyfikacja | |
| Kolor siedziska | Czarny |
| Regulacja pochylenia | Tak |
| Kolor podstawowy | Czarny |
| Kąt obrotu | 360° |
| Liczba kół | 5 szt. |
| Materiał kół | PU |
| Podłokietnik | Tak |
| Zasilanie | EU |
| Regulowane oparcie | Tak |
| Kolor oparcia | Czarny |
| Klasa windy gazowej | 2 |
| Funkcje masażu | Tak |
| Materiał oparcia | Pianka |
| Typ siedziska | Obite siedzisko |
| Materiał siedziska | Pianka |
| Kolor ramy | Czarny |
| Typ oparcia | Obite oparcie |
| Koła transportowe | Tak |
| Typ podłokietnika | Podłokietnik wyściełany |
| Ergonomiczna konstrukcja | Tak |
| Funkcja grzewcza | Tak |
| Rodzaj produktu | Fotel obrotowy |
| Materiał obicia siedzenia | Skóra PU |
| Materiał podłokietników | Nylon |
| Materiał podłokietników | Poliuretan |
| Rodzaj masażu | 8-punktowy |
| Materiał obicia oparcia | Skóra PU |
| Rodzaj podnośnika | Gazowy |
| Grubość skóry | 0,8 mm |
| Wysokość siedziska (maks.) | 55 cm |
| Szerokość siedziska | 52 cm |
| Wysokość podpórki pod plecy | 74 cm |
| Wysokość siedziska (min.) | 45 cm |
| Głębokość siedziska | 46 cm |
| Szerokość podpórki pod plecy | 51 cm |
| Instrukcja montażu | Tak |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Szerokość opakowania | 745 mm |
| Głębokość opakowania | 320 mm |
| Pilot zdalnego sterowania | Tak |
| Wysokość opakowania | 580 mm |
| Ilość | 1 |
| Obrotowe | Tak |
| Regulowana wysokość fotela | Tak |
| Materiał obicia | Skóra PU |
| Kolor obicia | Czarny |
| Szerokość | 750mm |
| Długość | 580mm |
| Wysokość | 320mm |
• Upewnij się, że wszystkie części są dobrze zamontowane przed użyciem krzesła.
• Unikaj zbyt intensywnego wahania się na krześle, ponieważ może to prowadzić do upadku.
• Możliwość przewrócenia się podczas regulacji wysokości.