Fotel gamingowy Force 4.6 Carbon
Symbol: HZ-FORCE 4.6 CARBON
Dostępność: 0 szt.
Cena: 548.60 Cena przed promocją: 609.56 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: HZ-FORCE 4.6 CARBON
Dostępność: 0 szt.
Cena: 548.60 Cena przed promocją: 609.56 -10%
Rata 0% już od: / mc
| Specyfikacja | |
| Maksymalna waga użytkownika | 130 kg |
| Kolor oparcia | Czarny |
| Kolor oparcia | Szary |
| Kolor podstawowy | Czarny |
| Bluetooth | Nie |
| Ergonomiczna konstrukcja | Tak |
| Liczba kół | 5 szt. |
| Kolor siedziska | Czarny |
| Możliwośc pochylenia | Tak |
| Materiał siedziska | Tkanina |
| Typ produktu | Fotel gamingowy |
| Materiał oparcia | Tkanina |
| Funkcja wibracji | Nie |
| Podłokietnik | Tak |
| Tworzywo kół | Tworzywo sztuczne/kauczuk |
| Głębokość siedziska | 54 cm |
| Wysokość (max.) | 129 cm |
| Głębokość produktu | 560 mm |
| Szerokość produktu | 640 mm |
| Szerokość siedziska | 41 cm |
| Wysokość oparcia | 78 cm |
| Podnóżek | Tak |
| Regulowana wysokość fotela | Tak |
| Szerokość | 835mm |
| Długość | 290mm |
| Wysokość | 595mm |
• Należy unikać nagłych ruchów podczas siedzenia na fotelu, aby uniknąć upadków.
• Nie należy używać fotela w sposób niezgodny z jego przeznaczeniem.
• Trzymać z dala od źródeł otwartego ognia oraz wysokiej temperatury.