FURminator - furminator dla psów krótkowłosych - S
Symbol: FUR151081
Dostępność: 30 szt.
Cena: 98.76 Cena przed promocją: 109.73 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: FUR151081
Dostępność: 30 szt.
Cena: 98.76 Cena przed promocją: 109.73 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Zakres wagowy | 0 g - 200 g |
| Kategoria | Dla psa |
| Oferta sezonowa | Lato z pupilem |
| Oferta sezonowa | Wiosna |
| Kategoria produktu | Furminator |
| Rasa psa | Wszystkie rasy małych psów |
| Nadaje się do rodzajów sierści | Sierść krótka |
| Waga produktu | 300 g |
| Szerokość | 137mm |
| Długość | 60mm |
| Wysokość | 223mm |
• Produkt może być szkodliwy dla środowiska, nie wyrzucać do zwykłego śmietnika.
• Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.
• Unikać kontaktu z oczami, skórą i ubraniem.