FURminator Szczotka dwustronna dla psa i kota
Dostępność: 11 szt.
Cena: 60.76 Cena przed promocją: 67.51 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 11 szt.
Cena: 60.76 Cena przed promocją: 67.51 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Kategoria produktu | Szczotki i grzebienie |
| Kategoria | Dla psa |
| Kategoria | Dla kota |
| Zakres wagowy | 0 g - 200 g |
| Nadaje się do rodzajów sierści | Wszystkie typy i długości sierści |
| Waga produktu | 140 g |
| Szerokość | 134mm |
| Długość | 53mm |
| Wysokość | 275mm |