FURminator - furminator dla kotów długowłosych - M/L
Symbol: FUR151357
Dostępność: 30 szt.
Cena: 106.16 Cena przed promocją: 117.95 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: FUR151357
Dostępność: 30 szt.
Cena: 106.16 Cena przed promocją: 117.95 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Nadaje się do rodzajów sierści | Sierść długa |
| Kategoria | Dla kota |
| Rasa kota | Ragdoll |
| Rasa kota | Norweski leśny |
| Rasa kota | Maine Coon |
| Zakres wagowy | 201 g - 499 g |
| Wiek pupila | W każdym wieku |
| Oferta sezonowa | Lato z pupilem |
| Oferta sezonowa | Wiosna |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kategoria produktu | Furminator |
| Waga produktu | 270 g |
| Szerokość | 130mm |
| Długość | 50mm |
| Wysokość | 205mm |