FURminator Sensitive Skin Ultra Premium - odżywka dla psa - 473 ml
Dostępność: 18 szt.
Cena: 42.91 Cena przed promocją: 47.68 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 18 szt.
Cena: 42.91 Cena przed promocją: 47.68 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Nadaje się do rodzajów sierści | Wszystkie typy i długości sierści |
| Oferta sezonowa | Wiosna |
| Kategoria | Dla psa |
| Zakres wagowy | 500 g - 999 g |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Wiek zwierzęcia | Dorosły |
| Kategoria produktu | Produkty pielęgnacyjne |
| Efekty zdrowotne | Skóra i sierść |
| Działanie odżywki | Ochrona |
| Działanie odżywki | Regenerujące |
| Działanie odżywki | Nawilżający |
| Waga produktu | 500 g |
| Pojemność | 473 ml |
| Szerokość | 80mm |
| Długość | 50mm |
| Wysokość | 210mm |
• Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.
• Produkt może być szkodliwy dla środowiska, nie wyrzucać do zwykłego śmietnika.
• Unikać kontaktu z oczami, skórą i ubraniem.