FURMINATOR dla koni
Symbol: FUR144335
Dostępność: 23 szt.
Cena: 191.32 Cena przed promocją: 212.58 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: FUR144335
Dostępność: 23 szt.
Cena: 191.32 Cena przed promocją: 212.58 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Kategoria | Dla koni |
| Kategoria produktu | Furminator |
| Nadaje się do rodzajów sierści | Wszystkie typy i długości sierści |
| Zakres wagowy | 201 g - 499 g |
| Waga produktu | 300 g |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS07: Substancje drażniące |
| Szerokość | 207mm |
| Długość | 179mm |
| Wysokość | 55mm |
• Unikać kontaktu z oczami i błonami śluzowymi.
• Chronić przed dziećmi.
• Utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi odpadów niebezpiecznych.