FRANCODEX Pasta odkłaczająca 70 g
Symbol: FR179124
Dostępność: 0 szt.
Cena: 37.30
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: FR179124
Dostępność: 0 szt.
Cena: 37.30
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Rodzaj opakowania | Tubka |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Eliminacja kul włosowych |
| Waga produktu | 75 g |
| Bezglutenowe | Brak danych |
| Bez konserwantów | Tak |
| Bez cukru | Brak danych |
| Forma dawkowania | Pasta |
| Bez soi | Brak danych |
| Brak sztucznych barwników | Tak |
| Kategoria produktu | Witaminy i odżywki |
| Zakres wagowy | 0 g - 200 g |
| Główny smak | Zboże |
| Dodatkowe cechy | Odkłaczające |
| Dodatkowe cechy | Wspomaganie trawienia |
| Kategoria | Dla kota |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Oferta sezonowa | Lato z pupilem |
| Popiół surowy | 0,7% |
| Zawartość tłuszczu | 40% |
| Włókna surowe | 10,8% |
| Białko | 1,2% |
| Zawartość wilgoci | 11,5% |
| Szerokość | 153mm |
| Długość | 48mm |
| Wysokość | 42mm |
• Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.
• W przypadku połknięcia, natychmiast skontaktować się z lekarzem.
• Unikać kontaktu z oczami i skórą.