FOTEL OBROTOWY KRZESŁO ENZO CZERWONO CZARNY
Symbol: ENZO CZ-CZER
Dostępność: 21 szt.
Cena: 633.03 Cena przed promocją: 703.37 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: ENZO CZ-CZER
Dostępność: 21 szt.
Cena: 633.03 Cena przed promocją: 703.37 -10%
Rata 0% już od: / mc
| Specyfikacja | |
| Kolor siedziska | Czarny |
| Kolor siedziska | Czerwony |
| Typ oparcia | Obite oparcie |
| Materiał ramy | Polipropylen (PP) |
| Materiał siedziska | Sztuczna skóra |
| Zagłówek | Tak |
| Podłokietnik | Tak |
| Typ siedziska | Obite siedzisko |
| Koła transportowe | Tak |
| Kolor oparcia | Czarny, Czerwony |
| Materiał oparcia | Sztuczna skóra |
| Szerokość | 600mm |
| Długość | 280mm |
| Wysokość | 830mm |
• Możliwość przewrócenia się podczas regulacji wysokości.
• Unikaj zbyt intensywnego wahania się na krześle, ponieważ może to prowadzić do upadku.
• Upewnij się, że wszystkie części są dobrze zamontowane przed użyciem krzesła.