FOTEL OBROTOWY GAMINGOWY KRZESŁO DRIFT CZERWONY
Symbol: DRIFT CZE
Dostępność: 30 szt.
Cena: 516.40 Cena przed promocją: 573.78 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: DRIFT CZE
Dostępność: 30 szt.
Cena: 516.40 Cena przed promocją: 573.78 -10%
Rata 0% już od: / mc
| Specyfikacja | |
| Kolor siedziska | Czarny |
| Kolor siedziska | Czerwony |
| Poduszka relaksacyjna pod szyję | Tak |
| Typ produktu | Uniwersalny fotel dla gracza |
| Regulowana wysokość fotela | Tak |
| Obsługiwane platformy gier | Uniwersalne |
| Materiał oparcia | Sztuczna skóra |
| Liczba kół | 5 szt. |
| Podłokietnik | Tak |
| Szerokość siedziska | 52 cm |
| Kolor podstawowy | Czarny/Czerwony |
| Kierownica wyścigowa/do latania w zestawie | Nie |
| Szerokość | 310mm |
| Długość | 590mm |
| Wysokość | 780mm |
• Trzymać z dala od źródeł otwartego ognia oraz wysokiej temperatury.
• Nie należy używać fotela w sposób niezgodny z jego przeznaczeniem.
• Należy unikać nagłych ruchów podczas siedzenia na fotelu, aby uniknąć upadków.