FERPLAST SILEA Super Cichy Kołowrotek dla Gryzoni Myszy 16,5x10cm
Dostępność: 29 szt.
Cena: 30.30 Cena przed promocją: 33.67 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 29 szt.
Cena: 30.30 Cena przed promocją: 33.67 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Kategoria produktu | Pozostałe akcesoria |
| Kategoria | Dla myszy i szczurów |
| Kategoria | Dla gryzoni |
| Kategoria | Dla chomika |
| Materiały | Plastik |
| Kolor produktu | Przezroczysty |
| Szerokość produktu | 165 mm |
| Waga produktu | 175 g |
| Zakres wagowy | 0 g - 200 g |
| Szerokość | 165mm |
| Długość | 150mm |
| Wysokość | 165mm |
• Upewnij się, że klatka jest odpowiednio wentylowana, aby zapewnić zwierzętom odpowiednią cyrkulację powietrza.
• Upewnij się, że klatka jest prawidłowo zmontowana, aby uniknąć ryzyka ucieczki zwierząt.
• Regularnie sprawdzaj stan klatki pod kątem uszkodzeń, które mogą stanowić zagrożenie dla zwierząt.