SAVIC Kula do biegania dla chomika 12 cm
Dostępność: 13 szt.
Cena: 31.45 Cena przed promocją: 34.94 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 13 szt.
Cena: 31.45 Cena przed promocją: 34.94 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Kategoria | Dla gryzoni |
| Kategoria | Dla chomika |
| Materiały | Polistyren |
| Kategoria produktu | Pozostałe akcesoria |
| Kolor produktu | Przezroczysty |
| Wysokość produktu | 120 mm |
| Szerokość produktu | 120 mm |
| Zakres wagowy | 0 g - 200 g |
| Waga produktu | 100 g |
| Szerokość | 122mm |
| Długość | 126mm |
| Wysokość | 99mm |
• Upewnij się, że klatka jest prawidłowo zmontowana, aby uniknąć ryzyka ucieczki zwierząt.
• Upewnij się, że klatka jest odpowiednio wentylowana, aby zapewnić zwierzętom odpowiednią cyrkulację powietrza.
• Regularnie sprawdzaj stan klatki pod kątem uszkodzeń, które mogą stanowić zagrożenie dla zwierząt.