FERPLAST SAHARA TOILET GREEN kuweta dla kota
Dostępność: 10 szt.
Cena: 196.33 Cena przed promocją: 218.14 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 10 szt.
Cena: 196.33 Cena przed promocją: 218.14 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Kategoria produktu | Kuweta |
| Materiały | Plastik |
| Dwustronne drzwi | Tak |
| Kategoria | Dla kota |
| Kolor produktu | Zielony |
| Szerokość produktu | 390 mm |
| Głębokość produktu | 520 mm |
| Wysokość produktu | 400 mm |
| Waga produktu | 1 kg |
| Zakres wagowy | 1 kg - 1,9 kg |
| Szerokość | 403mm |
| Długość | 154mm |
| Wysokość | 533mm |