FERPLAST GENICAIR wentylator/odświeżacz do kuwety
Dostępność: 13 szt.
Cena: 196.33 Cena przed promocją: 218.14 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 13 szt.
Cena: 196.33 Cena przed promocją: 218.14 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Rodzaj zasilania | Baterie, USB |
| Zapach | Kwiatowy |
| Ilość trybów | 3 |
| Kategoria produktu | Neutralizator zapachu |
| Kategoria | Dla kota |
| Waga produktu | 200 g |
| Szerokość produktu | 90 mm |
| Zakres wagowy | 0 g - 200 g |
| Szerokość | 191mm |
| Długość | 90mm |
| Wysokość | 126mm |