Eurowet Szampon dla szczeniąt dla psa 200ml
Dostępność: 12 szt.
Cena: 38.63 Cena przed promocją: 42.92 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 12 szt.
Cena: 38.63 Cena przed promocją: 42.92 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Działanie szamponu | Łagodzący podrażnienia |
| Działanie szamponu | Odświeżający |
| Działanie szamponu | Odbudowujące |
| Działanie szamponu | Ochrona |
| Działanie szamponu | Odżywiający |
| Działanie szamponu | Nawilżający |
| Działanie szamponu | Pielęgnujące |
| Działanie szamponu | Regenerujące |
| Rodzaj opakowania | Butelka |
| Nadaje się do rodzajów sierści | Wszystkie typy i długości sierści |
| Wiek pupila | Junior |
| Kategoria | Dla psa |
| Kategoria produktu | Szampon |
| Pojemność | 200 ml |
| Waga produktu | 200 g |
| Zakres wagowy | 0 g - 200 g |
| Szerokość | 160mm |
| Długość | 45mm |
| Wysokość | 45mm |
• Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.
• Unikać kontaktu z oczami, skórą i ubraniem.
• Produkt może być szkodliwy dla środowiska, nie wyrzucać do zwykłego śmietnika.