Eurowet Szampon Ciemna sierść dla psa 200ml
Dostępność: 30 szt.
Cena: 39.33 Cena przed promocją: 43.70 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 30 szt.
Cena: 39.33 Cena przed promocją: 43.70 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Kategoria produktu | Szampon |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Kategoria | Dla psa |
| Oferta sezonowa | Lato z pupilem |
| Działanie szamponu | Ochrona koloru |
| Działanie szamponu | Przeciwdziała kołtunieniu |
| Działanie szamponu | Przyciemniający |
| Działanie szamponu | Nabłyszczający |
| Działanie szamponu | Odżywiający |
| Działanie szamponu | Nawilżający |
| Rodzaj opakowania | Butelka |
| Nadaje się do rodzajów sierści | Sierść brązowa |
| Nadaje się do rodzajów sierści | Sierść długa |
| Nadaje się do rodzajów sierści | Sierść ciemna |
| Nadaje się do rodzajów sierści | Sierść krótka |
| Nadaje się do rodzajów sierści | Sierść o średniej długości |
| Nadaje się do rodzajów sierści | Sierść czarna |
| Zakres wagowy | 0 g - 200 g |
| Pojemność | 200 ml |
| Waga produktu | 200 g |
| Szerokość | 160mm |
| Długość | 45mm |
| Wysokość | 45mm |
• Unikać kontaktu z oczami, skórą i ubraniem.
• Produkt może być szkodliwy dla środowiska, nie wyrzucać do zwykłego śmietnika.
• Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.