Eurowet Milvet Preparat mlekozastępczy 800g
Dostępność: 18 szt.
Cena: 164.60 Cena przed promocją: 182.89 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 18 szt.
Cena: 164.60 Cena przed promocją: 182.89 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Rodzaj opakowania | Puszka |
| Forma dawkowania | Stały |
| Bez cukru | Tak |
| Brak sztucznych barwników | Tak |
| Waga produktu | 800 g |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Okres wzrostu |
| Bezglutenowe | Tak |
| Bez soi | Nie |
| Rasa psa | Każda rasa |
| Kategoria | Dla kota |
| Kategoria | Dla psa |
| Dodatkowe cechy | Okres wzrostu |
| Kategoria produktu | Karma mokra |
| Wielkość rasy | Odpowiednie dla wszystkich ras |
| Wiek pupila | Junior |
| Klasyfikacja weterynaryjna | Karma pełnoporcjowa |
| Główny smak | Mleko |
| Zakres wagowy | 500 g - 999 g |
| Białko | 30% |
| Zawartość tłuszczu | 20% |
| Popiół surowy | 6% |
| Włókna surowe | 0 % |
| Szerokość | 155mm |
| Długość | 160mm |
| Wysokość | 160mm |
• Zużyć przed upływem daty ważności.
• Nie przeznaczone do spożycia przez ludzi.
• Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.