Elektryczne nożyce 51cm PH5551 BLACK+DECKER
Symbol: PH5551-QS
Dostępność: 24 szt.
Cena: 473.16 Cena przed promocją: 525.73 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: PH5551-QS
Dostępność: 24 szt.
Cena: 473.16 Cena przed promocją: 525.73 -10%
Rata 0% już od: / mc
| Specyfikacja | |
| Typ ostrza | Podwójne ostrze |
| Prędkość skokowa | 1600 spm |
| Kolor produktu | Pomarańczowy |
| Kolor produktu | Czarny |
| Rozmiar ostrza | 51 cm |
| Grubość cięcia (max) | 2,2 cm |
| Łatwe przechowywanie | Tak |
| Hamulec bezpieczeństwa | Tak |
| Funkcje uchwytu | Ergonomiczny |
| Moc silnika | 550 W |
| Źródło zasilania | Prąd przemienny |
| Wysokość produktu | 2300 mm |
| Waga produktu | 4,1 kg |
| Torba w zestawie | Tak |
| Ilość sztuk | 1 |
| Szerokość | 2040mm |
| Długość | 189mm |
| Wysokość | 98mm |