Elektryczna pompa zanurzeniowa do wody PF1010 Makita
Symbol: PF1010
Dostępność: 16 szt.
Cena: 463.73 Cena przed promocją: 515.25 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: PF1010
Dostępność: 16 szt.
Cena: 463.73 Cena przed promocją: 515.25 -10%
Rata 0% już od: / mc
| Specyfikacja | |
| Opis blokowy | Warunki rozszerzonej gwarancji dla użytkowników prywatnych i firm https://www.makita.pl/service-web-login.html |
| Uchwyty do przenoszenia | Tak |
| Kolor produktu | Niebieski |
| Kolor produktu | Czarny |
| Waga produktu | 6,6 kg |
| Głębokość zanurzenia (maksymalna) | 5 m |
| Maksymalna wysokość doprowadzania wody | 10 m |
| Szerokość | 185mm |
| Długość | 225mm |
| Wysokość | 400mm |
• Nie używać w zamkniętych pomieszczeniach bez odpowiedniej wentylacji.
• Trzymać urządzenie z dala od dzieci.
• Przed pierwszym użyciem przeczytać instrukcję obsługi.