ENERGIZER BATERIE SPECJALISTYCZNA LITHIUM CR2016 2 SZTUKI 3V
Symbol: 248347
Dostępność: 6 szt.
Cena: 13.59 Cena przed promocją: 15.10 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 248347
Dostępność: 6 szt.
Cena: 13.59 Cena przed promocją: 15.10 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Głębokość produktu | 1,6 mm |
| Średnica | 2 cm |
| Waga produktu | 1,9 g |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -30 - 60 °C |
| Rodzaj opakowania | Blister |
| Ilość dołączonych baterii | 2 szt. |
| Pojemność baterii | 100 mAh |
| Napięcie baterii | 3 V |
| Typ obsługiwanych baterii | Jednorazowa bateria |
| Rodzaj baterii | Litowa |
| Kolor produktu | Srebrny |
| Rozmiar baterii | CR2016 |
| Rozmiar baterii | Guzik/moneta |
| Szerokość | 122mm |
| Długość | 80mm |
| Wysokość | 4mm |
• Baterie należy utylizować w specjalnie przeznaczonych do tego punktach.
• Nie wrzucaj do ognia - grozi to wybuchem.
• Nie połykaj baterii - grozi to poważnym uszkodzeniem zdrowia.