ENERGIZER BATERIA SPECJALISTYCZNA CR2032, 4 sztuki, 3V, ECO
Symbol: 450362
Dostępność: 30 szt.
Cena: 19.43 Cena przed promocją: 21.59 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 450362
Dostępność: 30 szt.
Cena: 19.43 Cena przed promocją: 21.59 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Rodzaj baterii | Litowa |
| Ilość dołączonych baterii | 4 szt. |
| Rozmiar baterii | CR2025 |
| Napięcie baterii | 3 V |
| Typ obsługiwanych baterii | Jednorazowa bateria |
| Szerokość | 80mm |
| Długość | 8mm |
| Wysokość | 120mm |
• Nie połykaj baterii - grozi to poważnym uszkodzeniem zdrowia.
• Nie wrzucaj do ognia - grozi to wybuchem.
• Baterie należy utylizować w specjalnie przeznaczonych do tego punktach.