Dysk serwerowy HDD Western Digital Ultrastar DC HC310 HUS726T4TALE6L4 (4 TB; 3.5"; SATA)
Symbol: 0B36040
Dostępność: 0 szt.
Cena: 1239.41
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 0B36040
Dostępność: 0 szt.
Cena: 1239.41
Rata 0% już od: / mc
| Specyfikacja | |
| Czas dostępu przy odczycie | 8 ms |
| Rozmiar HDD | 3.5" |
| Średnie opóźnienie | 4,16 ms |
| Szybkość HDD | 7200 RPM |
| Przeznaczenie | Serwer/stacja robocza |
| Pojemność HDD | 4 TB |
| Cykle start/stop | 600000 |
| Wielkość pamięci podręcznej | 256 MB |
| Czas dostępu przy zapisie | 8,6 ms |
| Szybkość transmisji interfejsu HDD | 6 Gbit/s |
| Model | HDD |
| Interfejs | SATA III |
| MTBF (Średni okres międzyawaryjny) | 2000000 h |
| Pobór mocy (bezczynny) | 5,9 W |
| Napięcie pracy | 5 / 12 V |
| Pobór mocy | 7 W |
| Szerokość produktu | 101,6 mm |
| Wysokość produktu | 26,1 mm |
| Waga produktu | 715 g |
| Głębokość produktu | 147 mm |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 70 °C |
| Wstrząsy podczas pracy | 70 G |
| Wstrząsy podczas przechowywania | 300 G |
| Wibracje podczas przechowywania | 1,04 G |
| Wibracje podczas pracy | 0,67 G |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 5 - 60 °C |
| Szerokość | 145mm |
| Długość | 105mm |
| Wysokość | 25mm |
• Nie wyrzucać do zwykłego śmietnika, przeznaczone do specjalnej utylizacji.
• Unikać narażenia na ekstremalne temperatury.
• Przechowywać z dala od wody i wilgoci.