Dysk Basic 5TB 2,5 STJL5000400 szary
Symbol: STJL5000400
Dostępność: 30 szt.
Cena: 899.10 Cena przed promocją: 999.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: STJL5000400
Dostępność: 30 szt.
Cena: 899.10 Cena przed promocją: 999.00 -10%
Rata 0% już od: / mc
Tworzenie kopii zapasowych danych z całego dnia. Prosty w obsłudze i niewielki dysk przenośny Seagate Basic jest kompatybilny z systemem Windows, zapewniając dodatkową pamięć masową w podróży i możliwość zabierania ze sobą dużych plików.
Prosta instalacja w systemie aby rozpocząć pracę, wystarczy podłączyć jeden kabel USB. Dysk jest zasilany przez kabel USB, nie wymaga więc zewnętrznego zasilacza. Ponadto dysk jest automatycznie rozpoznawany przez system operacyjny Windows, dlatego instalacja dodatkowego oprogramowania ani przeprowadzania konfiguracji nie jest konieczne. Wystarczy podłączyć dysk do portu SuperSpeed USB 3.0, aby móc korzystać z interfejsu USB 3.0 o dużej szybkości transferu danych.
| Informacje o produkcie | |
| Model |
Basic STJL5000400 |
| Typ dysku | HDD |
| Format szerokości | 2,5'' (SFF) |
| Typ napędu | Zewnętrzny |
| Pojemność dysku | 5 TB |
| Interfejs dysku | USB 3.0/USB 3.1 gen 1/USB 3.2 gen 1 |
| Kolor | Szary |
| Wysokość | 20 mm |
| Szerokość | 80 mm |
| Głębokość | 117 mm |
| Waga | 270 g |
| Oznaczenia | |