Dysk serwerowy HDD WD Gold DC HA750 WD242KRYZ (24 TB; 3.5"; SATA)
Symbol: WD242KRYZ
Dostępność: 60 szt.
Cena: 5249.26
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: WD242KRYZ
Dostępność: 60 szt.
Cena: 5249.26
Rata 0% już od: / mc
| Specyfikacja | |
| Model | HDD |
| Przeznaczenie | Serwer/stacja robocza |
| Rozmiar HDD | 3.5" |
| Pojemność HDD | 24 TB |
| Interfejs | SATA III |
| Szybkość transmisji utrzymania HDD | 279 MiB/s |
| Szybkość HDD | 7200 RPM |
| Wielkość pamięci podręcznej | 512 MB |
| Szybkość transmisji interfejsu HDD | 6 Gbit/s |
| MTBF (Średni okres międzyawaryjny) | 2500000 h |
| Średnie opóźnienie | 4,16 ms |
| Pobór mocy (bezczynny) | 5,6 W |
| Pobór mocy (odczyt) | 6,7 W |
| Napięcie robocze | 5 / 12 V |
| Waga produktu | 670 g |
| Wysokość produktu | 26,1 mm |
| Szerokość produktu | 101,6 mm |
| Głębokość produktu | 147 mm |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 5 - 60 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 70 °C |
| Wstrząsy podczas przechowywania | 200 G |
| Wstrząsy podczas pracy | 40 G |
| Ilość sztuk | 1 |
| Szerokość | 145mm |
| Długość | 30mm |
| Wysokość | 105mm |