Dysk Seagate Skyhawk AI ST10000VE001 (10 TB ; 3.5"; SATA; 256 MB; 7200 obr/min)
Symbol: ST10000VE001
Dostępność: 0 szt.
Cena: 2291.82 Cena przed promocją: 2546.47 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: ST10000VE001
Dostępność: 0 szt.
Cena: 2291.82 Cena przed promocją: 2546.47 -10%
Rata 0% już od: / mc
| Specyfikacja | |
| Pojemność HDD | 10 TB |
| Szybkość transmisji interfejsu HDD | 6 Gbit/s |
| technologia SMART | Tak |
| Cykle start/stop | 600000 |
| Interfejs | SATA III |
| Model | HDD |
| Wielkość pamięci podręcznej | 256 MB |
| Średnia szybkość transferu HDD | 255 MB/s |
| Szybkość HDD | 7200 RPM |
| Rozmiar HDD | 3.5" |
| Przeznaczenie | Monitoring |
| MTBF (Średni okres międzyawaryjny) | 2000000 h |
| Technologia nagrywania | CMR |
| Limit obciążenia pracą | 550 TB/rok |
| Pobór mocy | 9 W |
| Początkowe natężenie prądu | 2 A |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 1 W |
| Pobór mocy (bezczynny) | 7,4 W |
| Napięcie pracy | 5 / 12 V |
| Waga produktu | 720 g |
| Głębokość produktu | 147 mm |
| Szerokość produktu | 101,8 mm |
| Wysokość produktu | 26,1 mm |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 65 °C |
| Maksymalna ilość obsługiwanych kamer | 64 |
| Szerokość | 148mm |
| Długość | 27mm |
| Wysokość | 100mm |