Dysk HDD 6TB 3,5" SATA III 5400RPM Synology HAT3300-6T
Symbol: HAT3300-6T
Dostępność: 30 szt.
Cena: 1873.94 Cena przed promocją: 2082.15 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: HAT3300-6T
Dostępność: 30 szt.
Cena: 1873.94 Cena przed promocją: 2082.15 -10%
Rata 0% już od: / mc
| Specyfikacja | |
| Szybkość HDD | 5400 RPM |
| Przeznaczenie | NAS |
| Pojemność HDD | 6,14 TB |
| Szybkość transmisji utrzymania HDD | 202 MiB/s |
| Rozmiar HDD | 3.5" |
| Model | HDD |
| Szybkość transmisji interfejsu HDD | 6 Gbit/s |
| Interfejs | SATA |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 3,4 W |
| Zużycie energii w trybie energooszczędnym | 5,3 W |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 65 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 70 °C |
| Szerokość | 150mm |
| Długość | 30mm |
| Wysokość | 110mm |