Dysk SSD NV3 2TB M.2 2230 PCI-e 4.0 NVMe 6000/5000
Symbol: SNV3SM3/2T0
Dostępność: 12 szt.
Cena: 2308.50 Cena przed promocją: 2565.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: SNV3SM3/2T0
Dostępność: 12 szt.
Cena: 2308.50 Cena przed promocją: 2565.00 -10%
Rata 0% już od: / mc
NV3
Dyski SSD Kingston NV3 PCIe 4.0 NVMe to nowoczesne rozwiązanie pamięci masowej z kontrolerem NVMe Gen 4x4, oferujące szybkości odczytu/zapisu do 6000/5000 MB/s. Są dostępne w kompaktowych formatach M.2 2280 (22 x 80 mm) i 2230 (22 x 30 mm), idealnych do rozbudowy pamięci w takich urządzeniach jak laptopy i przenośne konsole do gier2. Zużywają mniej energii i generują mniej ciepła, dzięki czemu poprawiają wydajność systemów bez podnoszenia kosztów. Pojemności od 500 GB do 4 TB zapewniają wystarczająco dużo miejsca na aplikacje, dokumenty, zdjęcia, filmy, gry i inne pliki.
| Informacje o produkcie | |
| Model |
NV3 |
| Typ dysku | SSD |
| Format szerokości | M.2 2230 |
| Typ napędu | Wewnętrzny |
| Pojemność dysku | 2 TB |
| Interfejs dysku | PCIe 4.0 |
| TBW | 640 TB |
| Prędkość odczytu | 6000 MB/s |
| Prędkość zapisu | 5000 MB/s |
| Czas pracy pomiędzy awariami (MTBF) | 2000000 h |
| Kolor | Nie dotyczy |
| Wysokość | 2.3 mm |
| Szerokość | 22 mm |
| Głębokość | 30 mm |
| Waga | 2.8 g |
| Oznaczenia | |