Drukarka VersaLink B410DN B410V_DN
Symbol: B410V_DN
Dostępność: 2 szt.
Cena: 2593.80 Cena przed promocją: 2882.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: B410V_DN
Dostępność: 2 szt.
Cena: 2593.80 Cena przed promocją: 2882.00 -10%
Rata 0% już od: / mc
| Informacje o produkcie | |
| Model |
B410V_DN |
| Obszar zastosowań | Dom Grupy robocze |
| Funkcje urządzenia | Drukarka |
| Rodzaj druku | Laserowy |
| Format | A6 A5 B5 C5 162 x 229 mm A4 |
| Druk w kolorze | Nie |
| Rozdzielczość druku | 1200 x 1200 dpi |
| Maks. prędkość druku w czerni | 50 str/min |
| Druk Photo | Nie |
| Druk dwustronny | Automatyczny |
| Obciążenie miesięczne | 20000 arkuszy/miesiąc |
| Język drukarki | PostScript 3 PCL 5e/5c/6 |
| Procesor drukarki |
Dual Core, 1000 MHz |
| Zainstalowana pamięć | 1024 MB |
| Rodzaj nośnika | Papier kolorowy Papier typu bond Koperty Papier Papier firmowy Papier gruby Papier wstępnie zadrukowany |
| Gramatura papieru (maks.) | 216 g/m² |
| Materiały eksploatacyjne oryginalne |
|
| Wydajność mat. eksploatacyjnych |
|
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 11 Windows 10 Windows Server 2019 Windows Server 2022 Mac OS Windows Server 2012 |
| PictBridge | Nie |
| Ethernet | 10/100/1000 Mb/s |
| Komunikacja bezprzewodowa | Opcjonalna |
| Złącza | 1 x USB 2.0 1 x USB (Typ B) |
| Kolor | Biały Grafitowy |
| Wysokość | 422 mm |
| Szerokość | 429 mm |
| Głębokość | 470 mm |
| Waga | 17 kg |
| Oznaczenia | |