Drukarka B513DN A4 09006232
Symbol: 09006232
Dostępność: 2 szt.
Cena: 2656.80 Cena przed promocją: 2952.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 09006232
Dostępność: 2 szt.
Cena: 2656.80 Cena przed promocją: 2952.00 -10%
Rata 0% już od: / mc
Czarno-biała drukarka B513dn
Te zaprojektowane pod kątem dużych objętości i prędkości druku drukarka monochromatyczna jest idealnym rozwiązaniem dla wydajnych biur, w których produkuje się duże ilości dokumentów. Funkcje obejmują dużą pojemność papieru w standardzie, rozdzielczość 1200 x 1200 dpi Ulepszone opcje wyświetlacza i połączeń upraszczają obsługę na różnych platformach.
Kompaktowe, wysokowydajne urządzenie mono, zaprojektowane z myślą o trwałości i łatwości obsługi. Łącząc solidną technologię cyfrową LED firmy OKI z ulepszoną efektywnością energetyczną, te wytrzymałe modele są idealne dla środowisk oszczędzających przestrzeń oraz użytkowników o dużych wymaganiach.
Niezawodna wydajność, mniejszy rozmiar
Dzięki niskoprofilowej konstrukcji i pełnej obsłudze z przodu, oba modele są łatwe w instalacji i konserwacji idealne do ciasnych przestrzeni i użytkowania pod biurkiem.
Cyfrowa głowica drukująca LED firmy OKI zapewnia spójne wydruki o wysokiej rozdzielczości
Więcej mediów, więcej możliwości
Drukuj szeroki zakres mediów, od codziennych dokumentów po banery.
Nowoczesna łączność i kontrola
Ulepszony wyświetlacz i opcje połączeń upraszczają obsługę na różnych platformach.
| Informacje o produkcie | |
| Data Act | OKI - PPOKI% |
| Model |
B513DN |
| Obszar zastosowań | Dom Biuro |
| Funkcje urządzenia | Drukarka |
| Rodzaj druku | Laserowy |
| Format | A5 A6 Monarch 98 x 191 mm B6 B5 140 x 216 mm (Statement) 148 x 210 mm 216 x 279 mm (Letter) 216 x 330 mm (Folio) 216 x 356 mm (Legal) A4 267 x 184 mm (Executive) |
| Druk w kolorze | Nie |
| Rozdzielczość druku | 1200 x 1200 dpi |
| Maks. prędkość druku w czerni | 45 str/min |
| Druk dwustronny | Automatyczny |
| Obciążenie miesięczne | 100000 arkuszy/miesiąc |
| Język drukarki | PCL 6 (XL) Epson FX Epson LQ IBM ProPrinter PCL 5c Adobe PostScript |
| Procesor drukarki |
Szybkość procesora: 667MHz |
| Zainstalowana pamięć | 512 MB |
| Podajnik papieru |
530 arkuszy |
| Odbiornik papieru |
|
| Rodzaj nośnika | Papier Koperty Folia |
| Gramatura papieru (min.) | 60 g/m² |
| Gramatura papieru (maks.) | 163 g/m² |
| Materiały eksploatacyjne oryginalne |
|
| Wydajność mat. eksploatacyjnych |
* Liczba stron A4 zgodna z normą ISO/IEC 19752. |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 11 Mac OS Windows 10 Windows Server 2016 Windows Server 2019 Windows Server 2022 Windows Server 2025 Unix Linux iOS Android Chrome OS |
| Ethernet | 10/100/1000 Mb/s |
| Komunikacja bezprzewodowa | WiFi |
| Złącza | 1 x USB |
| Kolor | Biały |
| Wysokość | 286 mm |
| Szerokość | 387 mm |
| Głębokość | 394 mm |
| Waga | 15.5 kg |
| Oznaczenia | |