Deska SUP SKATINGER Prana light bule 350x89x15 Yoga
Symbol: Prana light bule
Dostępność: 7 szt.
Cena: 1049.99 Cena przed promocją: 1166.66 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: Prana light bule
Dostępność: 7 szt.
Cena: 1049.99 Cena przed promocją: 1166.66 -10%
Rata 0% już od: / mc
| Specyfikacja | |
| Zalecane ciśnienie | 12-15 PSI |
| Technologia wykonania | Drop-stitch |
| Maksymalna waga użytkownika | 195 kg |
| Gęstość PVC | 2900 GSM |
| Model | Deska do wiosłowania na stojąco (SUP) |
| Materiały | EVA |
| Materiały | Polichlorek winylu (PVC) |
| Oparcie | Nie |
| Powierzchnia antypoślizgowa | Tak |
| Kolor produktu | Niebieski |
| Rodzaj opakowania | Karton |
| Wysokość produktu | 150 mm |
| Grubość po napompowaniu | 15 cm |
| Długość produktu | 3500 mm |
| Szerokość produktu | 890 mm |
| Waga produktu | 9,7 kg |
| Wiosło(a) w komplecie | Tak |
| Plecak | Tak |
| Łata do naprawy w zestawie | Tak |
| Pompka | Tak |
| Ilość wioseł w komplecie | 1 |
| Linka bezpieczeństwa | Tak |
| Szerokość | 965mm |
| Długość | 445mm |
| Wysokość | 225mm |