Deska SUP REBEL ACTIVE RBA-4507 - szara
Symbol: RBA-4507-G
Dostępność: 4 szt.
Cena: 764.51 Cena przed promocją: 849.45 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: RBA-4507-G
Dostępność: 4 szt.
Cena: 764.51 Cena przed promocją: 849.45 -10%
Rata 0% już od: / mc
| Specyfikacja | |
| Model | Pompowana deska SUP |
| Maksymalny udźwig | 170 kg |
| Rodzaj opakowania | Karton |
| Kolor produktu | Szary |
| Oparcie | Tak |
| Waga wraz z opakowaniem | 10 kg |
| Długość produktu | 3200 mm |
| Wysokość produktu | 150 mm |
| Szerokość produktu | 840 mm |
| Maksymalne ciśnienie | 1 bar |
| Grubość po napompowaniu | 15 cm |
| Plecak | Tak |
| Łata do naprawy w zestawie | Tak |
| Ilość wioseł w komplecie | 1 |
| Wiosło(a) w komplecie | Tak |
| Pompka | Tak |
| Linka bezpieczeństwa | Tak |
| Szerokość | 380mm |
| Długość | 280mm |
| Wysokość | 910mm |