DR LUCY ECO ECO PŁYN NA KLESZCZE I KOMARY ECO PŁYN
Symbol: 5905857021978
Dostępność: 0 szt.
Cena: 36.93 Cena przed promocją: 41.03 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 5905857021978
Dostępność: 0 szt.
Cena: 36.93 Cena przed promocją: 41.03 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Kategoria produktu | Preparaty na kleszcze i owady |
| Rodzaj opakowania | Butelka |
| Kategoria | Dla psa |
| Wiek pupila | W każdym wieku |
| Zakres wagowy | 0 g - 200 g |
| Pojemność | 50 ml |
| Waga produktu | 50 g |
| Szerokość | 125mm |
| Długość | 40mm |
| Wysokość | 40mm |
• Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.
• Nie dopuszczać do kontaktu z oczami i błonami śluzowymi.