Czytnik kodów kreskowych, przewodowy USB-RJ45 2m, 1D, stojak w zestawie
Symbol: DA-81001
Dostępność: 28 szt.
Cena: 101.70 Cena przed promocją: 113.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: DA-81001
Dostępność: 28 szt.
Cena: 101.70 Cena przed promocją: 113.00 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
Skaner ręczny o wysokiej rozdzielczości do niezawodnej pracy w handlu i logistyce. Dzięki ergonomicznej konstrukcji dobrze leży w dłoni i jest doskonałym rozwiązaniem do różnych przestrzeni roboczych w handlu, logistyce i wszelkiego typu działalnościach gospodarczych. Dwukierunkowo pracujący skaner umożliwia wykonywanie 200 skanów na minutę. Nadaje się do kodów kreskowych o wysokiej rozdzielczości, które zawierają maksymalnie 90 znaków. Każdy skan jest potwierdzany wizualnie i sygnałem dźwiękowym, a ponadto obsługiwane są wszystkie popularne typy kodów. Duży kąt skanowania dodatkowo przyspiesza rozpoznawanie kodów. Skaner jest zabezpieczony przed kurzem i wodoodporny, a jego silikonowa osłona amortyzuje uderzenia i chroni przed szkodami.
| Informacje o produkcie | |
| Typ | Ręczny |
| Kody kreskowe | 1D |
| Technologia odczytu | Laser |
| Rozdzielczość skanera | 3.3 mm |
| Sygnał odczytu | Dźwiękowy Świetlny |
| Klasa szczelności | IP54 |
| Złącza | RJ-45 (LAN) |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Zasięg | 30 cm |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny Szary |
| Wymiary |
16,5 x 6,3 x 8,7 cm |
| Waga | 110 g |
| Pozostałe parametry |
|
| Oznaczenia | |