Chłodziarko-zamrażarka KU22LVFD0
Symbol: KU22LVFD0
Dostępność: 6 szt.
Cena: 3023.10 Cena przed promocją: 3359.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: KU22LVFD0
Dostępność: 6 szt.
Cena: 3023.10 Cena przed promocją: 3359.00 -10%
Rata 0% już od: / mc
Chłodziarko-zamrażarka KU22LVFD0
Chłodziarka do zabudowy z przedziałem ****zamrażalnika i alarmem drzwi, zapewnia bezproblemowe chłodzenie i zamrażanie w miejscach o ograniczonej przestrzeni.
| Informacje o produkcie | |
| Etykieta energetyczna | |
| Rodzaj | Zabudowa |
| Budowa | podblatowa zamrażalnik wewnętrzny |
| Pojemność zamrażarki | 17 l |
| Pojemność chłodziarki | 93 l |
| Rozmrażanie zamrażarki | ręczne |
| Rozmrażanie chłodziarki | automatyczne |
| Zdolność zamrażania | 3 kg/dobę |
| Przechowywanie bez zasilania | 9 h |
| Technologia | Brak |
| Funkcje | Superchłodzenie Eco Action Cool |
| Sterowanie | elektroniczne |
| Wyświetlacz / Panel | Tak |
| Ilość agregatów | 1 |
| Poziom hałasu | 35 dB |
| Klasa energetyczna | D |
| Klasa głośności | B |
| Kolor | Nie dotyczy |
| Wysokość | 82 cm |
| Szerokość | 60 cm |
| Głębokość | 55 cm |
| Oznaczenia | |
| Data Act | Bosch - HWBOS%, HZBOS% |