Chłodziarko-zamrażarka BI ENS3SE18S
Symbol: ENS3SE18S
Dostępność: 3 szt.
Cena: 2427.30 Cena przed promocją: 2697.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: ENS3SE18S
Dostępność: 3 szt.
Cena: 2427.30 Cena przed promocją: 2697.00 -10%
Rata 0% już od: / mc
Chłodziarko-zamrażarka BI ENS3SE18S
Pełna ochrona produktów i efektywne wykorzystanie przestrzeni
Przechowuj więcej i dłużej. Chłodziarko-zamrażarka Electrolux 300 oferuje stabilną temperaturę gwarantującą pełną ochronę produktów oraz układ wnętrza umożliwiający najbardziej efektywne wykorzystanie przestrzeni.
Wygodne przechowywanie i skuteczna ochrona produktów
Efektywne rozwiązania pozwalają w pełni wykorzystać dostępną przestrzeń wnętrza chłodziarko-zamrażarki. Stabilna temperatura skutecznie przedłuża świeżość produktów.
Sygnał dźwiękowy otwartych drzwi
To praktyczne rozwiązanie pomaga chronić żywność przed zepsuciem i oszczędzać energię.
Precyzja w przechowywaniu jedzenia dzięki elektronicznemu panelowi sterującemu
Zarządzaj warunkami przechowywania żywności dzięki wewnętrznemu elektronicznemu panelowi sterującemu. Praktyczne wskaźniki LED pokazują temperaturę, a ustawienia eliminują domysły.
Wysokiej klasy oświetlenie LED lodówki
Wbudowane oświetlenie LED zapewnia doskonałą widoczność w lodówce. Dyskretne, energooszczędne lampki oświetlają jasnym światłem całą przestrzeń. Zużywają przy tym dziesięciokrotnie mniej energii niż standardowe oświetlenie.
| Informacje o produkcie | |
| Etykieta energetyczna | |
| Rodzaj | Zabudowa |
| Budowa | zamrażalnik dolny |
| Pojemność zamrażarki | 70 l |
| Pojemność chłodziarki | 179 l |
| Rozmrażanie zamrażarki | ręczne |
| Rozmrażanie chłodziarki | automatyczne |
| Zdolność zamrażania | 3.2 kg/dobę |
| Przechowywanie bez zasilania | 10 h |
| Technologia | Brak |
| Funkcje | Szybkie zamrażanie Oświetlenie LED Otwarte drzwi |
| Sterowanie | elektroniczne |
| Wyświetlacz / Panel | Tak |
| Ilość agregatów | 1 |
| Poziom hałasu | 39 dB |
| Klasa głośności | C |
| Klasa energetyczna | E |
| Kolor | Nie dotyczy |
| Wysokość | 178 cm |
| Szerokość | 54 cm |
| Głębokość | 54 cm |
| Oznaczenia | |
| Data Act | Electrolux - HWELE%, HZELE%, HDELE%, HKELE% |