Chlodziarko-zamrażarka 70 cm KGN49OCAF Antracyt
Symbol: KGN49OCAF
Dostępność: 2 szt.
Cena: 5895.00 Cena przed promocją: 6550.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: KGN49OCAF
Dostępność: 2 szt.
Cena: 5895.00 Cena przed promocją: 6550.00 -10%
Rata 0% już od: / mc
Lodówka z dolnym zamrażalnikiem wolnostojąca 203 x 70 cm Antracytowa stal, Green Collection, Total No Frost
| Informacje o produkcie | |
| Etykieta energetyczna | |
| Rodzaj | Wolnostojąca |
| Budowa | zamrażalnik dolny |
| Pojemność zamrażarki | 129 l |
| Pojemność chłodziarki | 311 l |
| Zdolność zamrażania | 11.5 kg/dobę |
| Przechowywanie bez zasilania | 24 h |
| Technologia | No frost |
| Funkcje | Alarm podwyższonej temperatury Otwarte drzwi Supermrożenie |
| Sterowanie | elektroniczne |
| Wyświetlacz / Panel | Tak |
| Ilość agregatów | 1 |
| Poziom hałasu | 29 dB |
| Klasa energetyczna | A |
| Klasa głośności | A |
| Kolor | antracyt |
| Wysokość | 203 cm |
| Szerokość | 70 cm |
| Głębokość | 66.7 cm |
| Waga | 109.4 kg |
| Oznaczenia | |
| Data Act | Bosch - HWBOS%, HZBOS% |