Chłodziarko-zamrażarka GR-GR-RF677WI-PGJ(22)
Symbol: GR-RF677WI-PGJ(22)
Dostępność: 30 szt.
Cena: 4734.00 Cena przed promocją: 5260.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: GR-RF677WI-PGJ(22)
Dostępność: 30 szt.
Cena: 4734.00 Cena przed promocją: 5260.00 -10%
Rata 0% już od: / mc
| Informacje o produkcie | |
| Etykieta energetyczna | |
| Rodzaj | Wolnostojąca |
| Budowa | Multi Door |
| Pojemność zamrażarki | 170 l |
| Pojemność chłodziarki | 345 l |
| Rozmrażanie zamrażarki | automatyczne |
| Rozmrażanie chłodziarki | automatyczne |
| Zdolność zamrażania | 12 kg/dobę |
| Temperatura zamrażarki | -18 °C |
| Przechowywanie bez zasilania | 10 h |
| Technologia | Total No Frost |
| Funkcje | Oświetlenie LED Szybkie zamrażanie |
| Sterowanie | elektroniczne |
| Wyświetlacz / Panel | Tak |
| Ilość agregatów | 1 |
| Poziom hałasu | 35 dB |
| Klasa energetyczna | E |
| Klasa głośności | B |
| Kolor | czarny |
| Wysokość | 189.8 cm |
| Szerokość | 83.3 cm |
| Głębokość | 65.3 cm |
| Waga | 100.5 kg |
| Pozostałe parametry |
Sposób wykończenia: szklany front |
| Oznaczenia | |