Chłodzenie procesora - TOUGHAIR 710 (TDP 250W, 140mm*2, 7x 6mm Miedź
Symbol: CL-P117-CA14BL-A
Dostępność: 2 szt.
Cena: 468.00 Cena przed promocją: 520.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: CL-P117-CA14BL-A
Dostępność: 2 szt.
Cena: 468.00 Cena przed promocją: 520.00 -10%
Rata 0% już od: / mc
| Informacje o produkcie | |
| Podstawka / Blok CPU | Aluminium |
| Radiator | Aluminium |
| Gniazdo procesora | LGA1200 LGA2011 LGA2011-3 LGA1700 Socket AM4 Socket AM5 LGA1150 LGA1151 LGA1155 LGA1156 LGA2066 |
| Prędkość wentylatora (maks.) | 1400 obr./min |
| Prędkość wentylatora (min.) | 300 obr./min |
| Przepływ powietrza | 81.96 cfm |
| Podświetlenie | Nie |
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne |
| Technologia chłodzenia | Powietrzem |
| Liczba wentylatorów | 2 |
| Wentylator | 14 cm |
| Rodzaj złącza | 4-pin |
| Ilość rurek Heatpipe | 7 |
| TDP | 250 W |
| Poziom hałasu | 23.9 dB |
| Wymiary |
148,6 x 146,6 x 188,5 mm |
| Oznaczenia | |